Před několika lety jsem se vrhnul na čtení, jako dítě jsem toho moc nepřečetl. Vlastně jediná knížka co mě za celé školní léta zaujala byl Robinson Crusoe od Defoa z vydavatelství Olympia. Po letech se mi do rukou dostala fantasy knížka ze série Dragonlance Draci trpasličích hlubin. Ta mě natolik zaujala, tedy hlavně proto, že tam byli draci. Jo já vím nejsem náročný, ale draky zbožňuji. Tedy jsem hned utíkal do knihkupectví a koupil si Druhou Generaci. Tam jsem teprve zjistil, že ty knížky na sebe navazují a vyprávějí jeden velký příběh. A pak už to šlo se mnou z kopce.

To co se i potom dělo následně v mém osobním životě mě přivedlo k mé druhé knižní lásce. Tím nemůžou být nikdo jiný než válečné příběhy, především ty o elitních vojácích. Jak jinak než vše podle skutečnosti, alespoň to tvrdí obal 😀

Má sbírka se neustále rozrůstá a byť to třeba nejsou sběratelské unikáty, jsem hrdý na každou knihu, kterou vlastním. Tady dole najdete seznam toho co už se mi podařilo přečíst, včetně zmiňovaného Robinsona. Kecal bych, kdybych řekl, že se nechci pochlubit. Je to však spíše možná inspirace pro Vás.

Co mě momentálně čeká

  • kompletní Pán prstenů, Silmarillion, Hobbit
  • kompletní Harry Potter (aktuálně čtu)
  • kompletní Zaklínač

Přečtené knihy