Co týden dal #7

Tento týden takový poklidnější. Víkend jsem tentokrát prorelaxoval doma 😀 zahrál jsem si na konzoli, mrknul na film, něco si zase přečetl a trochu zase pokročil ve své práci. Z čeho jsem však měl největší radost byla knihovnička. Postupně se mi tu začali kopit knížky, které již jsem neměl kam ukládat, tedy alespoň ne nějakým důstojným způsobem. A zašel jsem si sednout do mé oblíbené čajovny s velmi milou společností 🙂

Zavítal jsem tedy do své oblíbené IKEI, jo jo já vím, ale co prostě se mi líbí 😀 Koupil jsem si tam vyhlídnutou knihovničku Finnby. Nejde o žádný zázrak spíše o nejekonomičtější variantu, která bude pro mé účely dostačující. Dorazil jsem domů a přišlo na řadu skládání. Nejsem “gramlavý” řekl bych, že i manuálně velmi zručný i když teď spousta lidí určitě nesouhlasí 😀 nicméně už při rozbalování jsem měl špatný pocit. Ten pocit se potvrdil záhy ve finální fázi, kdy jsem hřebíčky jistil zadní stěnu knihovny. Samozřejmě jak jinak než posledním hřebíčkem jsem si dřevo rozštípl 🙁 Jediné štěstí je, že šlo o vrchní část, tedy ne viditelnou.

No a na závěr jsem uskutečnil svou první objednávku z německého Amazonu. Zásilka by měla dorazit kolem 13.února tak uvidíme. Hlavně jsem zvědav v jakém stavu a zdali zboží bude odpovídat propagaci 😀 s tím se s Vámi podělím hned jak to příjde. Co jsem si objednal taky uvidíte až pak.

Zatím hezký zbytek týdne 🙂