Jak již název napovídá je to polička plná vzpomínek. Proč Vám jí vlastně ukazuji a proč jí mám? Začalo to úplně nevinně. Potřeboval jsem někam umístit repliku odstřelovací pušky, kterou mi bylo líto jen někam zavřít. Pak k tomu přibyla fotka přátel a už to potom šlo ráz na ráz. Je tam vždy nějaký kousek něčeho na co se váže velké množství vzpomínek, které mají pro mě obrovskou hodnotu. Nezáleží na to jestli jsou velké nebo malé, jestli šlo o okamžik nebo třeba o nezapomenutelný alkoholový víkend. Ale o to co to pro mě znamená. Možná máte doma taky takové místo jako já. Každopádně to doporučuji.

Ano, říká se, člověk by se neměl zdržovat minulostí. Je však krásné, se takřka kdykoliv ,byť jen na vteřinu zastavit a jen se usmát nad vzpomínkou, která zrovna prolétla hlavou. A jít dál..

Nebudu rozepisovat co vše tam na polici je, protože by to hlavně mohlo vyvolat spoustu otázek na, které bych třeba nerad odpovídal 😀 Tak snad se Vám líbí a třeba jsem Vás tímto k něčemu inspiroval, nebo si jen ťukáte na čelo. To už nechám na Vás 🙂

Vzpomínková polička
Vzpomínková polička